Yazılım & Tasarım Ofisi

Profesyonel ve Yenilikçi Anlayış ile Kreatif Çözümler

İletişim Numaramız 0545 350 24 46

Hizmetlerimiz

Dinamik Web Tasarım Statik Web Tasarım Sanatsal Çerçeve Seo Uyumlu Web Sitesi E-Ticaret Sitesi Mobil Uygulamalar Web Tabanlı Uygulamalar Masaüstü Uygulamaları İç Mekan Dijital Baskı Dış Mekan Dijital Baskı Sanat Malzemeleri

SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Seo Uyumlu Web Sitesi

Arama motorları dostu HTML ve CSS yazılım ile, klasör indexleme tekniği veya SEF link yapısı ile inşaat edilen kolay bulunabilir web tasarımlarıdır.

 

Web sitenizin arama motorlarında kolay bulunabilir olması için SEF linkleri ve klasör indexleme teknikleri kullanıyoruz. Tüm kategori sayfaları için META TAG ve hedef kelimeler tanımlıyoruz.

Ayrıca arama motorları kayıtları ve backlink alma yöntemi ile hedef kelimelerinizde başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Site haritaları ve düzenli ping işlemleri ile arama motorlarının web sitenizi düzenli ziyaret etmesini sağlıyoruz.

 

SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarımı Hizmetimizde Neler Var?

Özgün Tasarım, HTML5 / CSS5 Kullanımı, Mobil ve Tablet Uyumu, jQuery Kullanımı, SEO Uyumu, Arama Motorları Kaydı, Backlink Hizmet Başlangıcı SEO uyumlu Web Tasarımı yaptırmaya karar verdiyseniz, Bize Ulaşabilirsiniz.