Yazılım & Tasarım Ofisi

Profesyonel ve Yenilikçi Anlayış ile Kreatif Çözümler

İletişim Numaramız 0545 350 24 46

Hizmetlerimiz

Dinamik Web Tasarım Statik Web Tasarım Sanatsal Çerçeve Seo Uyumlu Web Sitesi E-Ticaret Sitesi Mobil Uygulamalar Web Tabanlı Uygulamalar Masaüstü Uygulamaları İç Mekan Dijital Baskı Dış Mekan Dijital Baskı Sanat Malzemeleri

Ahşap Çerçeve

ahşap çerçeveAhşap çerçeveler çok çeşidi olmakla beraber nerede ve nasıl kullanacağınızın da seçimler konusunda büyük önemi vardır.

 

Çerçevelerin boyutu sizin çerçeveyi kullanacağınız alana göre ve renkleri ise çerçeve seçimlerinizde bulunduğu yerin dekoruna göre göz zevkinizle hareket etmekte mümkündür.

 

Ahşap çerçeve iç dekorasyon ürünleri olarak geçmekle beraber  birçok şekilde kullanılabilir. Çerçevelerin boyutları, renkleri, çevreye uyumu göz önüne alındığında doğru seçimin ortaya çıkacağını görecek ve bulunduğu yeri zenginleştirdiğine tanık olacaksınız.

 

Seçiminize göre çok farklı boyutlarda çeşitleri vardır ve boyutlarına göre de fiyatları değişmektedir.

 

İçinde ayna olacak şeklinde bir çerçeve yaptırmak istiyorsunuz ve seçtiğiniz çerçevenin boyutu ve kullanılan ahşabın kalitesine göre fiyatlar farklılık göstermektedir, ne kadar boyut artarsa ve ahşabın kalitesi ne kadar iyi olursa sizin için maliyeti o ölçüde artacaktır.