Yazılım & Tasarım Ofisi

Profesyonel ve Yenilikçi Anlayış ile Kreatif Çözümler

İletişim Numaramız 0545 350 24 46

Hakkımızda

Hakkımzıda

Objektif bir açıdan bakıldığında reklamcılığın tarihi medyanın tarihidir. Her yeni çıkan mecra, bir hedef kitleye yönelik olarak düzenlendiğinden, reklamcılar da mecranın hedef kitlesine ulaşmak istediğinden, mecralar reklamı da peşinden sürüklemiştir.

 

Böylece, medyanın tarihi reklamcılığın tarihi olmuştur. Bugünkü anlamıyla reklamcılığın süreci, Gutenberg’in matbaayı icat etmesiyle 15. yüzyılda başlamıştır.

 

Çünkü bugünkü anlamıyla reklamcılık bir kitle iletişim çalışmasıdır. Reklam çalışmalarında doğru zaman, ulaşılmak istenen hedef kitle, anlaşılır reklam metni ve kaliteli bir reklam prodüksiyonu her daim etkili olmuştur.

 

Markanızın var olabilmesini sağlamak, markanıza değer katmak, gücünü artırmak reklama yapacağınız yatırımla mümkündür… Reklamda başarı; istikrar ve kararlılıkla doğru orantılıdır…

 

1998 yılından bu yana Toplam Kalite Yönetimi anlayışını benimseyen uzman kadromuzla yegâne hedefimiz firmalarımızı amaçlanan başarıya ulaştırmak olmuştur.

 

Yunus Medya; ulaşmak istediğiniz kitle ile iletişimin sağlanması, reklamın hangi mecrada yer alması gerektiği, profesyonel metin yazarlarıyla işbirliği içerisinde nasıl bir metin hazırlanması ve görsel ve sesli reklam hazırlanması konularında sizlere yardımcı olmaktadır.